Ekogroszek

Ekogroszek Pieklorz

Węgiel z Kopalni Pieklorz to jeden z najbardziej popularnych ekogroszków w Polsce

Ekogroszek Pieklorz – rozwiązanie dla oszczędnych

Zima zbliża się coraz bardziej, a Twój portfel wcale nie staje się coraz to grubszy. Jakby nie patrzeć, niedługo święta i z jednej strony musisz kupić jakieś prezenty, z drugiej przygotować się na większe rachunki – w szczególności za prąd. Pozostaje więc zadać sobie pytanie, czy możesz gdzieś zaoszczędzić? Oczywiście, że tak – pod warunkiem, że wiesz gdzie kupić dobry ekogroszek.

Takim tanim rozwiązaniem jest ekogorszek pieklorz. Oczywiście względnie tani, bo wszystko zależy od tego, gdzie ko kupisz. Pamiętaj, że w internecie możesz spotkać się z dość zróżnicowanymi cenami. Znajduje się on w dość poręcznych, bo 25 kg workach. Jest wygodny wnoszeniu i łatwy w przechowywaniu. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki ekogroszek powinieneś wybrać tym razem, to przestawimy Ci dzisiaj dość ciekawe rozwiązanie.

Rozwiązanie, które jest się coraz bardziej popularne

Ekogroszek Pieklorz – czy warto w niego zainwestować, a może obejść się smakiem i wybrać coś innego? Cóż na pewno warto pamiętać, że jest to Polski produkt. Tylko, czy ma to jakieś znaczenie? Zależy dla kogo, ale zawsze warto wspierać Polską gospodarkę. Co więcej, pod kątem jakościowym jest on dużo lepszy niż np. ekogroszek syberyjski.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że jest on przyjazny dla środowiska, wydajny, a także ma wysoką wartość opałową. Co więcej, posiada on szereg certyfikatów potwierdzających jego jakość.

Ekogroszek Pieklorz – parametry techniczne

Przymrzyjmy się teraz bliżej kilku aspektom technicznym. Mowa tutaj przede wszystkim o jego wydajności, wymiarach oraz zastosowaniu.

  • Skierowany jest on głównie do piecy konwencjonalnych jedno oraz dwu-funkcyjnych z dolnym spalaniem;

  • Jego ziarna mają wymiary minimalne na poziomie 5 mm, zaś maksymalne na poziomie 25 mm;

  • Jego klasa zbytu Qir ma minimalny poziom równy 27;

  • Wartość opałowa to aż 28 MJ/kgl;

  • Znakomity do kotłów o klasie 4 i 5;

 

Ekogroszek Pieklorz Cena – bo ona gra główną rolę

To rozwiązanie to nie tylko dobry wybór pod kątem parametrów, ale także ceny. Dla porównania ekogorszek Skarbek (lepszy pod kątem ilości związków szkodliwych, jak i mniejszej ilości wytwarzanego popiołu) kosztuje 869 zł za tonę.

W przypadku ekogorszku  Pieklorz ceny plasują się w granicach 950 zł za tonę. Oczywiście można spotkać się z nieco wyższymi parametrami. Dlatego też istotne jest wybranie odpowiedniego źródła zakupu.

 

Opinie na temat produktu

Cena, parametry, właściwości – to nie jedyne aspekty, na jakie należy zwrócić uwagę podczas zakupu ekogroszku. Istotne śa także opinie. Jeżeli wpiszesz w Google hasło: „Ekogorszek pieklorz opinie” na pewno się nie rozczarujesz.

Oczywiście we wszystkich przypadkach są one bardziej niż pozytywne. W szczególności chwali się jego wartość opałową, która jest bardzo wysoka. Przekłada się to na dużą wydajność. No i na plus (jak piszą liczni kliencie) fakt, że jest ekologiczny.

 

Kilka słów podsumowania

Ekogorszek Pieklorz to bardzo ciekawe rozwiązanie, które z pewnością Cię nie rozczaruje. Jeśli więc szukasz czegoś, co zapewni Ci odpowiednie nagrzanie twojego domu w zimne dni, to jest to bardzo dobry wybór.

Show More

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close